PrefWeb i Ideal-Weinstock | PrefWeb jako główny temat targów Ideal

Udany start PrefWeb na pierwszej wewnętrznej wystawie Ideal-Weinstock.

W dniu 17.05.2019 pierwsza wewnętrzna wystawa firmy IDEAL zgromadziła uczestników branży okiennej i towarzyszących jej branż dając najlepszą możliwość poznania produktów, usług, innowacji, nadchodzących trendów i najważniejszych wydarzeń na żywo.

IDEAL Fensterbau Weinstock GmbH z powodzeniem utrzymuje się na rynku od prawie 30 lat. To, co rozpoczęło się od niewielkiej produkcji okien drewnianych w Traben-Trarbach, przekształciło się w dumne przedsiębiorstwo zatrudniające 320 pracowników i 5 zakładów produkcyjnych w Wittlich-Wengerohr i Traben-Trarbach, gdzie powstają wysokiej jakości okna i drzwi.

PrefWeb punktem kulminacyjnym

Jednym z najważniejszych punktów wystawy wewnętrznej była prezentacja PrefWeb. Oprogramowanie, które oferuje dealerom IDEAL możliwość jeszcze skuteczniejszego składania zamówień na okna. Dzięki PrefWeb dealerzy będą w przyszłości niezależni od lokalizacji, a nawet będą mogli składać zamówienia w drodze. Kolejną zaletą systemu jest jego szybkość: interfejs użytkownika jest łatwy do zrozumienia i nie wymaga czasochłonnego szkolenia. Eliminuje to również koszty hostingu i instalacji.

„Nasza pierwsza wystawa wewnętrzna została bardzo dobrze przyjęta. Po raz kolejny byliśmy w stanie pozycjonować się jako innowacyjny producent wysokiej klasy okien. Szczególnie ważne było wprowadzenie naszych klientów w temat cyfryzacji. Naszymi klientami są osoby handlujące elementami budowlanymi, stolarnie lub hurtownie materiałów budowlanych. Ogólnie rzecz biorąc, ta grupa docelowa nadal ma niewiele punktów styczności z tym tematem".
Stefan Weinstock
Geschäftsführer
Comments are closed.