PrefSuite PL – Kariera

Nasi pracownicy tworzą wspaniałe produkty

PrefCo jest szybko rozwijającą się firmą informatyczną, która rozpoznaje i pielęgnuje talenty.

Dlaczego warto pracować dla PrefCo?

Nasza firma składa się z młodego i dynamicznego zespołu. Ponieważ nasi klienci są reprezentowani głównie na arenie międzynarodowej, PrefCo oferuje Ci miejsce pracy, które wykracza poza zwykłe możliwości. Oferujemy Państwu produkt, który spełnia wymogi cyfrowego zapału, elastycznego czasu pracy, wymagających zadań i indywidualnego wsparcia. Jeśli nas wybierzesz, szybko przekonasz się, że natychmiast przekażemy Ci wiarygodne zadania, w których możesz się szybko zrealizować. Nasze płaskie hierarchie zapewniają szybkie i odpowiedzialne decyzje. Jesteśmy synonimem indywidualnej promocji Twoich umiejętności w ramach przyszłościowej branży IT.

Co oferuje PrefCo

Elastyczny czas pracy

Nasze elastyczne modele czasu pracy dają Ci swobodę, której potrzebujesz dla równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Nowe komputery i usługi w chmurze

Dzięki możliwie najlepszemu sprzętowi roboczemu i odpowiednim aplikacjom zapewniamy, że są Państwo optymalnie przygotowani..

Projekty międzynarodowe

Nasza europejska i północnoamerykańska baza klientów gwarantuje Państwu ekscytujące doświadczenia międzynarodowe.

Czas na Lunch

W PrefCo otrzymasz lunch dostarczony do domu. Dbamy o wyżywienie naszych pracowników.

Konkurencyjne wynagrodzenie

Twoja pensja może być imponująca w niemieckim porównaniu. Dobra wydajność przyciąga naszą uwagę i jest odpowiednio doceniana.

Budowanie zespołu

Praca zespołowa jest dla nas priorytetem. Dzięki ekscytującym działaniom i środkom, zapewniamy, że tak pozostanie.

Oferty pracy w PrefCo

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty na stanowiska

Oferujemy:

  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciągły rozwój nowych rozwiązań programowych w obszarze ERP
  • Niezależna i samodzielna praca
  • Wysoka osobista odpowiedzialność za opracowane rozwiązania
  • Rozwój osobisty w środowisku międzynarodowym

Twoje obowiązki:

  • Udział w ekscytujących projektach z zakresu oprogramowania
  • Programowanie dla wysoko uprzemysłowionych producentów
  • Bezpośrednia współpraca z klientem, również na miejscu
  • Kontrola procesu wdrażania i współpraca z kluczowymi użytkownikami

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w programowaniu, informatyce lub informatyce biznesowej
  • Mile widziane j.progamowania C#, ASP .NET, VB, HTML5 i JS, Xamarin,
  • Rzetelności, jak również zaangażowania w pracę
  • Niezależnego i samowystarczalnego sposobu pracy
  • Umiejętność komunikowania się – dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim lub niemieckim na adres: l.gorski@prefco.de

Oferujemy:

  • Rozwój i opieka nad aplikacjami i bazami danych klientów
  • Pomoc w realizacji projektów IT
  • Szkolenia użytkowników
  • Tworzenie, testowanie i uruchamianie oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji projektowej

  • Podstawowa wiedza techniczna w zakresie oprogramowania PrefSuite
  • Mile widziana znajomość technologii: T-SQL / XML /ASP .NET / C#/ HTML5/ Xamarin
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Osobistej odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Znajomości metodologi pracy zorientowanej na usługi
  • Elastyczności i motywacji w codziennej pracy
  • Swobodnej komunikacji w j.angielskim lub niemieckim