PrefSuite PL_PrefWeb

PrefWeb - Handel online, taki jak powinien być.

Pierwsze i jedyne narzędzie, które nie tylko mówi o cyfryzacji, ale także wprowadza ją w życie dla dealerów i producentów. PrefWeb oferuje możliwość składania zamówień online przez Internet, a tym samym jest jeszcze bardziej efektywny. PrefWeb gwarantuje tym samym możliwość pracy z wieloma klientami z dowolnego miejsca na świecie.

PrefWeb to rozwiązanie dla Ciebie

PrefWeb postawił sobie za cel znaczne uproszczenie sprzedaży okien i drzwi. Od momentu pierwszego zalogowania się, będziesz zaskoczony, jak łatwo jest tworzyć oferty i przedstawiać je swoim klientom. W ciągu kilku minut stworzysz technicznie i komercyjnie bezbłędne oferty. Dzięki prostemu interfejsowi, w bardzo krótkim czasie staniesz się profesjonalistą w zakresie tworzenia ofert i zamówień.

Konfigurator HTML5

Rozwiązania internetowe, które działają w dowolnej przeglądarce na dowolnym komputerze PC, laptopie, tablecie lub smartfonie.

Handel w chmurze

Konfigurator HTML5 z renderowanym na żywo 3D jest unikalny w branży okiennej.

Grafika na żywo w 3D

Utworzone elementy są już zatem w pełni opisane cyfrowo od momentu ich wprowadzenia i mogą być przez Państwa wyprodukowane. Interfejsy dwukierunkowe do BIM i AutoCAD.

Optymalizacja biznesu

Kompletne listy materiałów i obróbki są tworzone wraz z zapisaniem konstrukcji. Brak podwójnego wprowadzania danych.

Optymalizacja sprzedaży

Ceny i kalkulacja parametrów CE just-in-time. Najnowocześniejsza prezentacja produktów z renderowanym na żywo 3D.

Przemysł 4.0

Przemysł 4.0. Pełny cyfrowy opis wszystkich procesów. Twój dealer staje się Twoim nabywcą danych. Produkt sam kieruje się przez łańcuch wartości.

PrefWeb | CZAS NA RYNEK

Szybka i widoczna dostępność danych dla dealerów (ceny, kalkulacja parametrów Uw, itp.) oraz dla producentów (just-in-time dostępność zmienionych danych głównych) tworzy unikalną cyfrową przewagę konkurencyjną dla Ciebie, której nie da się łatwo odtworzyć.

Dane handlowe

Twoi dealerzy będą zachwyceni: możesz łatwo oferować swoje produkty i bezpośrednio na miejscu informować swoich klientów o cenach i wartościach współczynnika Uw. Czasochłonne przygotowywanie ofert dla swoich klientów to historia: Czas na rynek dla Państwa dealerów!

Dane produkcyjne

Jako producent prezentujesz swoje produkty w niespotykanej dotąd jakości. Ponadto, Twój sprzedawca staje się Twoim twórcą, a zamówienia nie muszą być ponownie wprowadzane. Zmiany w Twoich produktach są natychmiast widoczne w PrefWeb: Czas na rynek dla Ciebie jako producenta!

ZINTEGROWANY I ELASTYCZNY

PrefWeb daje Ci wiele możliwości. To unikalne narzędzie, które wykorzystuje najnowsze dostępne technologie webowe oraz programistyczne. Dzięki WebAPI możesz w prosty sposób zintegrować konfigurator do potrzeb swojego e-commerce i sprzedawać swoje produkty online.

PRZYGOTOWANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Wszystkie produkty w konfiguratorze są cyfrowo opisane od pierwszego kontaktu z klientem. Twoi klienci uruchamiają tworzenie łańcucha wartości. Stajesz się pionierem w dziedzinie przemysłu 4.0 i dzięki swoim aplikacjom zintegrowanym z BIM, stajesz się doskonale przygotowany na przyszłość.