PrefCRM

Buduj relacje z Twoimi klientami

PrefCRM oferuje Państwu pełną kontrolę nad zarządzaniem relacjami z Państwa klientami. Posiadanie systemu PrefSuite nie jest konieczne, ale oferujemy również odpowiedni interfejs.

 

PrefCRM optymalizuje

Dowiedz się, czego naprawdę chcą Twoi klienci i zarekomenduj im właściwy produkt we właściwym czasie

PrefCRM oszczędza

Zespoły sprzedaży są w stanie zmniejszyć koszty produkcji i zwiększyć przychody ze sprzedaży

PrefCRM jest wydajny

Bezpośredni interfejs podłączony do systemu PrefSuite doskonale analizuje dane JIT

CRM i PrefSuite

Cyfrowa integracja z Twoim oprogramowaniem produkcyjnym PrefSuite, zapewnia unikalną obsługę i spersonalizowaną komunikację, gwarantując aktywne podejmowanie decyzji z zupełnie nowymi możliwościami, jakie otwierają się przed Twoją sprzedażą.

Wszystko w jednym miejscu

PrefCRM to idealna platforma do efektywnego zarządzania wiedzą i informacją o Twoich klientach. Ponadto PrefCRM spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym elektronicznym systemom CRM.

Wyznaczaj cele

PrefCRM pomaga usprawnić cały cykl sprzedaży. Przetwarzanie zamówień i przygotowywanie ofert jest zautomatyzowane, dzięki temu Twoje zespoły sprzedaży są w stanie zmniejszyć koszty produkcji i zwiększyć przychody ze sprzedaży.

Bądź w ruchu

System PrefCRM umożliwia mobilny dostęp poprzez aplikację dla Twoich sił sprzedaży. Inteligentna funkcjonalność pozwala im na dokumentowanie oraz udostępnianie treści rozmów za pomocą notatek telefonicznych oraz automatyczne powiązanie zapisu rozmowy telefonicznej z uczestnikami rozmowy.