PrefSuite PL – Produkt

PrefSuite | Oprogramowanie dla producentów okien. Kompletne.

PrefSuite to elastyczne i modułowe oprogramowanie dla przedsiębiorstw, które zostało opracowane specjalnie na potrzeby przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego.

PrefSuite rozumie Twój biznes

Do PrefSuite wpływa know-how naszych klientów i przemysłu okiennego z całego świata.

Planowanie i Produkcja

Automatyzacja, planowanie etapów z informacją zwrotną w czasie rzeczywistym i produkcja bez użycia papieru to zasady przewodnie PrefSuite.

Sprzedaż i Zakupy

PrefSuite jest cyfrowym dyrektorem zarządzającym, planistą, koordynatorem, sekretarzem, asystentem handlowym i administratorem.

Gospodarka materiałowa

Zapotrzebowanie materiałowe, optymalizacja, magazyny statyczne i chaotyczne należą do podstawowych kompetencji PrefSuite.

Handel w chmurze

Konfigurator HTML5 z renderowanym na żywo 3D jest unikalny w branży okiennej.

Wysyłka i Montaż

Automatyzacja dostaw, planowanie montażu i stałe informacje zwrotne można znaleźć w PrefSuite.

Dane główne i CAD

Wszystkie dane główne i konstrukcje są wprowadzane poprzez prostą maskę wprowadzania danych.

PrefSuite | Oprogramowanie i aplikacje wspierające producentów okien

Jako zintegrowane oprogramowanie biznesowe PrefSuite wspiera Cię we wszystkich obszarach tworzenia łańcucha wartości, bez względu na to, czy przetwarzasz PCV, drewno, aluminium czy wszystko razem. PrefSuite oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów biznesowych i każdego asortymentu produktów. Credo: "Żadne dane nie przerywają łańcucha wartości"

Moduły dla każdej wielkości biznesu

Wszechstronność modułów i ich skoordynowane współdziałanie jest siłą PrefSuite. PrefSuite oferuje specjalnie dostosowane rozwiązania dla każdego obszaru i każdego procesu w firmie.

Modelowanie bazy danych

Nowoczesna architektura oprogramowania oferuje szeroki zakres miejsc na dostosowanie oprogramowania dla Ciebie i Twojej firmy, NIE NA ODWRÓT! Każdy projekt oprogramowania jest indywidualnie planowany i wdrażany.

Łączenie procesów i oszczędność kosztów

PrefSuite łączy cyfrowo wszystkie procesy zachodzące w Państwa firmie. W ten sposób wspólnie z Państwem budujemy indywidualny model biznesowy, który jest ukierunkowany na zrównoważony rozwój.

Łatwa obsługa

PrefSuite prezentuje łatwość do nauczenia się i obsługi. Twoi pracownicy nie muszą być ekspertami w dziedzinie oprogramowania. Użytkownik jest wspierany graficznie w interfejsie aplikacji. Dane główne są również wprowadzane w całości za pośrednictwem interfejsu użytkownika. Sprawdź jakie to proste!

Handel Interentowy

HTML5 E-COMMMERCE, który redefiniuje naszą branżę i zasługuje na Ciebie

CAD | 3D

Wyrenderowane na żywo trójwymiarowe reprezentacje CAD, które są unikalne w handlu online

Procesy handlowe w PrefSuite

Strona planistyczna i handlowa PrefSuite jest reprezentowana przez moduły PrefGest, PrefOrganizer i PrefProject. To one są sercem i mózgiem naszego oprogramowania.

Procesy techniczne w PrefSuite

Procesy techniczne są wspierane w PrefSuite przez moduły PrefWise, PrefCAD, PrefCIM i PrefCAM

Procesy sprzedaży w PrefSuite

Zarządzanie sieciami sprzedaży jest podstawowym elementem Twojej firmy. Podejście sprzedażowe PrefSuite spełnia to wyzwanie i zapewnia najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej strategii biznesowej. 3-stopniowy model sprzedaży PrefSuite jest skalowalny do indywidualnego modelu biznesowego. Nieważne, czy chcesz pogłębić swoje relacje B2B, czy też dostosować swoją działalność bezpośrednio do konsumenta końcowego.

HTML5

Rozwiązania internetowe, z których można korzystać w dowolnej przeglądarce na dowolnym komputerze PC, laptopie, tablecie i smartfonie.

ELASTYCZNY

Rozwiązania internetowe, które dostosowują się do każdego rozmiaru wyświetlacza i mogą być używane przy każdej okazji