PrefWeb - Handel online, taki jak powinien być.

Pierwsze i jedyne narzędzie, które nie tylko mówi o cyfryzacji, ale także wprowadza ją w życie dla dealerów i producentów okien. PrefWeb oferuje możliwość składania zamówień przez Internet, a tym samym jest jeszcze bardziej wydajny i efektywny. PrefWeb gwarantuje tym samym możliwość pracy z wieloma klientami z dowolnego miejsca na świecie.

PrefWeb to rozwiązanie dla Ciebie

PrefWeb postawił sobie za cel znaczne uproszczenie sprzedaży stolarki i pracy dealerów. Od momentu pierwszego zalogowania się, będziesz zaskoczony, jak łatwo jest tworzyć oferty i przedstawiać je swoim klientom. W ciągu kilku minut stworzysz technicznie i komercyjnie bezbłędne oferty. Wystarczy kilka kliknięć aby zatwierdzić ofertę i przesłać zamówienie do fabryki. Dzięki prostemu interfejsowi, zaoszczędzisz swój czas i zyskasz satysfakcje klienta!

Konfigurator HTML5

Pracuj zdalnie! Rozwiązanie internetowe, które działa na dowolnej przeglądarce, dowolnym komputerze PC, laptopie, tablecie lub smartfonie

Handel w chmurze

Konfigurator okien zapewnia dwukierunkowe połączenie pomiędzy fabryką a sprzedawcą. Do tworzenia ofert potrzebujesz jedynie Internetu

Grafika na żywo w 3D

Konfigurator HTML5 z renderowanym na żywo 3D jest unikalny w branży okiennej. Utworzone konstrukcje okien lub drzwi są już w pełni opisane cyfrowo i gotowe do produkcji

Optymalizacja biznesu

Kompletne listy materiałów i obróbki są tworzone wraz z zapisaniem konstrukcji. Brak podwójnego wprowadzania danych.

Optymalizacja sprzedaży

Ceny i kalkulacja parametrów CE just-in-time. Najnowocześniejsza prezentacja produktów z renderowanym na żywo 3D.

Przemysł 4.0

Przemysł 4.0. Pełny cyfrowy opis wszystkich procesów. Twój dealer staje się Twoim nabywcą danych. Produkt sam kieruje się przez łańcuch wartości.

PrefWeb

Szybka i przejżysta dostępność danych dla dilerów (ceny, parametry CE, itp.) oraz dla producentów (just-in-time dostępność zmienionych danych głównych) tworzy unikalną cyfrową przewagę konkurencyjną dla Ciebie, której nie da się łatwo odtworzyć.

Dane handlowe

Twoi dealerzy będą zachwyceni: możesz łatwo rejestrować swoje produkty i bezpośrednio na miejscu informować swoich klientów o cenach i wartościach współczynnika U. Czasochłonne przygotowywanie ofert to historia: czas na wprowadzenie na rynek dla Państwa dealerów.

Dane produkcyjne

Jako producent prezentujesz swoje produkty w niespotykanej dotąd jakości. Ponadto, Twój sprzedawca staje się Twoim twórcą, a zamówienia nie muszą być ponownie wprowadzane. Zmiany w Twoich produktach są natychmiast widoczne w PrefWeb: czas na wprowadzenie na rynek dla Ciebie jako producenta.