PrefCo GmbH

PrefCo jest niemiecką firmą software'ową, która od 2000 roku oferuje rozwiązania programowe dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego w krajach europy środkowej jako oficjalny dystrybutor i dostawca usług PrefSuite.

Usługi w zakresie projektów i danych

Wprowadzenie oprogramowania wymaga kompetentnej pomocy i doświadczenia. PrefCo oferuje oba te rozwiązania. Niezależnie od tego, czy jest to zarządzanie projektem podczas zmiany oprogramowania, specjalne programowanie zgodnie z Twoimi życzeniami, czy też po prostu codzienny serwis wokół PrefSuite.

Programowanie specjalne i dostosowywanie

PrefCo analizuje Twoją sytuację i proponuje rozwiązania, które za Twoją zgodą stają się Twoim indywidualnym oprogramowaniem. Zmiany w oprogramowaniu są dostosowane do Twoich potrzeb i zapewniają optymalny przepływ pracy.

Programowanie maszyn

Spektrum sięga od dostarczania rekordów danych maszynowych dla poszczególnych maszyn i terminali do produkcji bez papieru (monitorowanie) do kompletnej organizacji i dystrybucji danych produkcyjnych wywołanej zdarzeniami do odpowiednich lokalizacji (główny komputer produkcyjny).

Serwis, konserwacja i hosting

PrefCo jest po Państwa stronie w przypadku wymagających projektów w Państwa firmie, z technicznymi i handlowymi danymi podstawowymi, z serwisem, sterowaniem maszynami, warsztatami i szkoleniami, jak również z programowaniem specjalnym każdego rodzaju.